HaagisMumm

29 september 2006

Viimaste päevade jooksul on mu enda jaoks palju juhtunud. Võimalik, et Ami kangutamine on mu mõtted liikvele ajanud. Sama moodi on võimalik, et olen kultuurišokis. Palju on neid sündmusi, mis sunnivad mind üha rohkem oma piire tunnetama. Päris otse öeldes olen ikka päris mitu korda kolinal vastu seina jooksnud.
Kui siia tulles olid murede esikümnes tehnika parandamine ja väljenduslikkuse suurendamine, siis praegu on pigem tunne, et esmalt peaks üles otsima selle koha, kus ma ise "elan". Minu senise arusaama puhul tähendab väljenduslikkuse suurendamine kilplaste kombel majja akende saagimist. Aga see ei peaks mind üldse huvitama. Nii et ma võin rahuga terve aasta lastelaulukesi unnata.

1 Comments:

At 5:15 PM, Anonymous Anonüümne said...

Nii. Kirjutan täitsa suvalise teema alla, et ma vist ikka sellel poolaastal ei jõua Haagi - ma ju ei tea tööplaani nii palju ette, et midagi saaks planeerida. Ja ma olen liiga otsustusvõimetu, et tänase päeva jooksul midagi kindlat ära otsustada. Aga ma loodan, et Easyjetil tuleb veel soodsaid pakkumisi pärast tänast ka. Ja muide - kooli koosolek oli äge - midagi öelda ei saanud aga tunne jäi, et nüüd ehk hakkavad asjad päriselt ka liikuma!

 

Postita kommentaar

<< Home