HaagisMumm

21 september 2006

Intro

See nädal möödub igasuguste uue õppekavaga seonduvate sekelduste tähe all. Teisipäeval puudusin tuutori tunnist ja sain eile tädilt selgitusi nõudva kirja. Kontroll on ikka karm.
Täna oli esimene Intro aine tund. Õigupoolest oli selleks reserveeritud terve päev. Esimeses tunnis tutvustati programmi veidi lähemalt. Kavas on uurimistöö, kontserdikülastused, ekskursioonid, intervjuud ja kohtumised muusikute ja muude kultuuritegelastega. Lisaks sellele peame kooli interaktiivses keskkonnas tegema elektroonilise (või kuidas iganes seda nimetama peaks) õpimapi. Sinna tuleb kõik oma tööd ja tegemised üles riputada, et selleks hetkeks, kui me kooli lõpetame, oleks kurjale maailmale juba midagi näidata.
Teine tund oli trummimäng. Valge hambariviga öömust Senegali noormees õpetas meile oma perekonna rütmi. Oli tore küll, aga rohkem ei taha.
Kõige kurvem on Intro juures aga see, et need põnevad tegemised on planeeritud meie sügis- ja kevadvaheajale. Minul pole sellest küll midagi, aga suurem osa rahvast tõstis ikkagi kisa. Konflikt.