HaagisMumm

19 september 2006

Lohe

Täna olen teki all ja ootan, millal hääl koju tagasi tuleb. Erialatunnis ma muidugi käisin, aga olime õpetajaga kumbki ruumi erinevas otsas. Sest kui õpetaja peaks nüüd kaheks nädalaks siruli jääma, saaksin lauljate hulgast kohe mõne vaenlase.
Laulmisest polnud juttugi, sest juba mu kõnehääl meenutas pigem mingeid helinduse eriefekte. Selle asemel võtsime ühe uue prantsuse laulu ette ja lugesime teksti. Sain ka mõned harjutused, mille toel nasaalvokaalidega sõbrustada. Ma pole siiani julenud prantuse keeles laulda, aga lõpuks tuleb oma hirmudest üle saada.
Mul on lootust osaleda ka flöödimängijate ja lauljate ühisprojektis. Siis saangi kaks laulu kokku ja võin need prantsuse keele õpetajale ette retsiteerida.

3 Comments:

At 2:06 PM, Anonymous Anonüümne said...

Saa terveks, Mumm.

 
At 4:07 PM, Anonymous Anonüümne said...

Mul on ka nüüd kaks esimest prantsusekeelset lugu - käisin just Ruumetile ette lugemas ja ei läinudki nii halvasti :)
Ja muide, minu konstaantse melanhoolia tõttu, mis aina suureneb, mõtlesin eile esimest korda tõsiselt, et kas ikka laulmisega jätkata. Loodan, et sinu mõtted nii resoluutsed ei ole... et leiate õpetajaga sulle parimad lahendused nii lugude kui sisu osas. Palju tervist ja soojad eesti kallid :)

 
At 10:23 PM, Blogger Maria said...

Sina, Maarja, PEAD edasi laulma! Suuri mezzosid ei ole nii palju, kui sa ehk ette kujutad.
Ja kästi eesti-prantsuse sõnastik hankida. Iseenesest loogiline. Ruumeti meili oleks vaja :S

 

Postita kommentaar

<< Home