HaagisMumm

18 september 2006

Tuul krõbistab lehti

Nüüd on ka siin ilmad jahedad. Nädalavahetus oli veel palav. Nii istusimegi Kaiga kaks õhtut Rootz'i ees väljas ja nautisime olemist. Tõttöelda polnudki oma vabade päevadega midagi ette võtta. Kai sõpradel on praegu kõigil mingid projektid ja nii olimegi ainult kahekesi. Aga selle eest tuleb laupäeval hilinenud sünnipäevapidu.
Juba eile õhtul oli olemine kummaline ja pole tänaseks paremaks läinud. Täna oli Rita grupitund ja mu kraapiv kõri andis kogu loole mureliku varjundi. Tegelikult sain oma loo lauldud. Närv ei olnudki nii painav kui alguses tundus. Pikkade nootidega ma siiski hakkama ei saanud ja emotsioonidele ka liialt energiat ei kulutanud. Aga no eks seal juhtus kõigil midagi. Tegu oli ju ikkagi esimese tunniga, kus kõik lihtsalt laulsid midagi. Eks pärast on siis näha, kes on paremaks suuteline. Selle aasta viimane tund on aga nn keelatud lugude päralt. Siis võib igaüks laulda just seda, mis pähe tuleb. Olgu see siis kas liiga raske või liiga kõrge või mida iganes veel. Veini pidi ka saama.
Ja et mu kondid liiga rooste ei läheks, liitusin jooga grupiga. Eile oli esimene tund. Läksin varakult kohale. Koht ise oli äärmiselt hubane ja täis viirukihõngu. India tädi seletas mulle, mida ja kuidas me teeme ja sättisin siis end matile lebama. Vahetult enne tunni algust tuli veel keegi ja võttis sisse koha minu kõrval. Kui silmad lahti tegin, oli mu kõrval mu lauluõpetaja. Kena. Pool tundi oli mu olemine igatahes häiritud. Lõpuks leppisin ja leidsin, et sellest võib isegi ehk tulevikus abi olla.