HaagisMumm

15 detsember 2006

Reede õhtu

Mingi ime läbi olen täna üksi kodus. Laiutan elutoas teleka ees diivanil ja söön jäätist. Vahelduseks on päris hea omaette olla ja lõõgastuda. Homsest hakkab jälle töö pihta.
Koolis viitavad kõik märgid vaheaja lähenemisele. Õpilased on näost valged ja loppis, sõbrad sõidavad järjest koju vaheaega veetma ja harjutusruumigi saab kiiremini kui tavaliselt. Täpselt nädala pärast olen ka mina kodus ja võin lõpuks natuke aega korralikult magada.
Järgmisel nädalal ootavad mind ees kaks küllalt tähtsat üleastumist. Üks on mu pianisti järjekordsel lauluõhtul ja teine mu õpetaja grupitunnis. Grupitunni teema on "Forbidden arias" ja kõik peavad laulma midagi, mida nad oma karjääri jooksul laval ilmselt kunagi ei esita või mis on praegu veel laulmiseks liiga raske. Ma võtsin Verdi "Maskiballist" Oscari esimese laulu. See on tõepoolest veel liiga raske ja ilmselt pole minu hääletüübilegi, aga ometi on osa sellest väga nauditav ja mõnus.

1 Comments:

At 6:12 PM, Anonymous Anonüümne said...

Sauki. Mul tekkis küsimus, et miks see "Forbidden arias" kasulik või vajalik on? Et lihtsalt saad meeletused ära teha turvalises keskkonnas ja pärast ei pea seda "tõsiselt" tegema? Või pakkuda õpilastele võimalus ise aru saada miks midagi ei peaks tegema?
P.s. käisin eile Meilyt "Pipis" vaatamas.

 

Postita kommentaar

<< Home