HaagisMumm

12 jaanuar 2007

Täna oli muusikaajaloo eksam. Järgmisteks eksamiteks valmistumisel on plaan õppimine lõpetada hiljemalt eelmisel õhtul nii umbes kell kaheksa. Lihtsalt närvi karastamiseks. Tundub ju jabur enne kontserti veel noote korrata või midagi taolist. Kui tuleb tõesti kaks lugu esitada, siis on sellest ehk abi (ja millist sel juhul?), aga kui järjest tuleb laulda 15 või koguni 45 minutit, siis pole sel absoluutselt mingisugust eesmärki. Ehk siis nõidumine jätta!
Mulle meeldib, et olen oma viimase õhtu siin korteris üksi. Pakin rahulikult oma asju ja mõnulen niisama. Arstirohtusid kokku korjates hakkas küll piinlik: nii noor ja selline ladu kodus. Lõviosa võtsid selles õnneks Fervex, Actifed (mis polegi lauljatele kuigi hea) ja valuvaigistid.
Homsest elan koos kahe hispaanlannaga. Seal on minu päralt suur tuba ja selle kõrval väike kambrike voodiga, täitsa vahva! Sellest siis edaspidi.

6 Comments:

At 7:06 PM, Anonymous Anonüümne said...

sa võiks oma uuest elamisest meie tavainimestega samhau pilte ka jagada. kellelgi ju peaks seal kuskil mingi digikas peidus olema? :)

 
At 1:34 AM, Blogger Maria said...

Just. Täna tegingi pilte, aga nüüd peab vaatama, kuidas netiga saab. Naabrilt varastades saab üsna kesise ühenduse.

 
At 10:28 AM, Anonymous Anonüümne said...

nohh jahh, me varastame ka uues kodus krt7 inimestelt internetti, muahaha :P

ja ma panin oma blogisse trackeri huvipärast ja kuskilt hollandist külastatakse kõige tihedamini, lausa mitu korda öö jooksul :D

 
At 12:04 PM, Blogger Maria said...

Loomulikult, ma ootan alati põnevusega, millal sa midagi uut kirja paned :)

 
At 9:02 AM, Blogger Mihkel said...

Tegelikult loeb Hollandist koguni kaks inimest ;) Mariale õnne ja edu uue koduga! :)

 
At 8:54 PM, Blogger Maria said...

Mihkel, seda ma kahtlustasingi :D

 

Postita kommentaar

<< Home