HaagisMumm

29 märts 2007

Jajaa

Teisipeäval nägin kirjut liblikat ja kolmapäeva hommikul mesimummi linnavahel sumistamas. Nii et sel suvel olen tegus ja toimekas. Täitsin just oma kalendrit augusti, septembri ja oktoobri kohal. Kui see kõik ellu ka õnnestub viia, mis seal nüüd kirjas on, oleks küll väga vinge.
Mõned ööd ohjeldamatut raamatu neelamist ja tagajärjed ei lase end kaua oodata - ma ei jaksa enam laulda. Täna terve päeva kopitasin koolis. Üritasin klassis oma kolmetunnise pausi ajal magada, aga see ei tulnud väsimusest hoolimata välja. Väsimus ei suutnud lauda pehmeks rääkida ja kõik need muud asjad...
Tõttöelda oli kool täna uimerdisi täis, isegi klassi sai kohe.
Nüüd olen juba kella seitsmest voodis ja kujutan ette, et kohe-kohe hakkan Bachi aariat analüüsima. Ma ei suuda enam C-duuri G-duurist eristada. Midagi on kuskil sõlmes. Täna tunnis Brahmsi analüüsides jooksis juhe ikka täitsa kokku. Brahms va külma närviga mees võib taktide kaupa kahe helistiku piiril kõlkuda ja mitte vihjatagi, kuhu ta siis lõpuks edasi soovib liikuda, enne kui ta äkitsi juba kuskil mujal on.