HaagisMumm

01 aprill 2007

Kaks õhtut olen veetnud väga erinevates seltskondades. Reede õhtul oli Nelli juures tüdrukuteõhtu. Nagu ikka reedeti, jään ma igale poole kohutavalt hiljaks. Igatahes hakkasin rongijaamast alles kell pool kümme rattaga Haagi Koplisse sõitma. Kaasa võetud kaardist polnud suuremat tolku, sest ma ei tea ju, milline on parem ja milline vasak pool. Ma pidin raudtee alt läbi minema, aga ei leidnud tunnelit. Pärast tuli välja, et ma olin sellest rahulikult mööda jalutanud, kuna see ei vastanud absoluutselt minu tunneli stereotüübile.
Nelli juures oli vahva. Istusime tühjas (vabas) toas ja ajasime tüdrukute asju. Tihti ei saa arugi, kui palju geipoiste kohalolu teemasid ja inimesi muudab. Pärast sõitsin Bettiga koju, mis oli omakorda vahva. Ma ei sõida just tihti kellegagi koos mööda pimedat linna ringi. Ja teiselt poolt ei jää ma naljalt kellegagi kahekesi.
Eile kutsus Eva mind oma hispaanlaste ringi. Võtsime siit Rebeca, uue tüdruku ka kaasa. Päris mitu tundi sai tema elust ja tegemistest räägitud. Instrumentalistidel on jällegi hoopis teised jututeemad. Lauljad ei räägi naljalt oma õpetajatest või harjutamisest või erinevatest muusikateostest. Vähemalt siin mitte ja sellest on kole kahju.