HaagisMumm

20 aprill 2007

Kalkuni unenägu

Hommik algas raske ärkamisega. Tukkusin analüüsi tunnis Brahmsi noodi taga ja siis läksin Theo juurde noodist lugema. Ta andis mulle paar Wagneri laulu. No õige ka, ega ma neid päriselt laval ju nagunii ei laula. Imeilus muusika.
Õhtul esinesin kontserdil. Laulsin kahte Wolfi lugu. Tõttöelda oli see viimase hetke valik. Ma olin ise kindel, et esinen vaid ühel kontserdil ja proovin, kuidas Mussorgski ja Faure välja tulevad. Aga siis otsustas Phyllis mu kahele õhtule kirja panna ja Rita arvas, et hea oleks siis kohe kaks kava teha. Aga eks see kõik olegi üks jänese kõrvade kulutamine, ehk siis saab lõpuks karu valmis.
Kontsert läks enam-vähem. See tähendab, et mu enesetunne oli äärmiselt kummaline (kõik värises, diafragma ka, kuigi see pole vist võimalik), ent Phyllise meelest oli kõik korras.
Pärast tegime Mihkliga linnas tiiru ja istusime lõpuks friikartulite ja kohvi taha maha. Vahepeal olevat meile ratast müüa pakutud, aga ma ei pannud jälle neid pätte tähele.
No ja nüüd ei jää ma magama. Rebecca (USA) andis kalkunitableti (kalkun teeb teid uniseks!) ja Eli (Hispaania) klaasi veini. Mida ma siis rahvameditsiinist pakkuda võiks?