HaagisMumm

29 mai 2007

Laulueksamid

Niisiis, laulueksamil tuleb esitada neli lugu vähemalt kolmes keeles. Peale selle küsitakse ka saateta ansamblilaulu ja klaverisaadet.
Täna esinesin siis kahe ansamblikaaslase eksamil ja olude sunnil laulsime juba minu eksamipala ka ära. Enne polnudki midagi hullu, aga enda loo ajal läksin ikka päris närvi. No tule taevas appi, nagu esimest korda oleks laval!
Minu enda eksam on neljapäeval kell 12. Ma ei oskagi sellest midagi oodata. Loodan, et suudan külma närvi säilitada ja oma sõnumile keskenduda.
Täna lasti kaheksast lauljast vaid kolm ilma sanktsioonideta teisele kursusele. Välja pole veel õnneks kedagi visatud, aga praegust tulemust nüüd ka kuigi heaks lugeda ei saa.
Taolistes olukordades tekib kahtlus, et ma pole siin vist ikka kõigest päris õigesti aru saanud. Pole küll kuulda olnud, et õpetajad oma õpilastele mingitki moodi mõista annaks, et nende tulevik siin on ohus. Veelgi kummalisem on see, kui eksamikomisjon heidab õpilasele ette, et kava on liiga raske. Esimesena annab kavale nõusoleku ju õpetaja. Kes siin tegelikult vastutab?

1 Comments:

At 12:04 AM, Anonymous Anonüümne said...

Kuidas tänane eksam läks???

 

Postita kommentaar

<< Home