HaagisMumm

22 august 2007

Tagasi Haagis

Seekordne reis oli kuidagi väga tüütu. Õnneks võtsin tädi soovitust kuulda ja tellisin eelmisel õhtul takso. Kell 9 õhtul vastati positiivselt kolmandast firmast.
Igatahes hommikul kell 5.12 oli lennujaamas meeletu saba. Lõpuks pidingi ette trügima, et oma 6.15 lennule jõuda. Ümberistumisjaamas aeti olukord ülebroneeritud lennuki jutuga taas ärevaks. Õnneks või kahjuks polnud mul flex-klassi piletit. Sellega oleks paaritunnise ootamise korral 500 euro võrra rikkamaks saanud.
Amsterdamis ootasin pea kaks tundi oma pagasit ja rong oli pilgeni inimesi täis tuubitud. Mina olin oma peatuses ainke väljuja ja loomulikult avanes uks minu vastas seinas.
Esimesed kaks päeva on kulunud koristamisele ja korraldamisele. Ohtra tuulutamisega on lõpuks ka tolmuhais toast kadunud. Külmkapp tuli ka kiiremas korras sulama panna, aga muidu on kõik samas seisus kui lahkudes.

Kummaline on tagasi olla. Kõik on nii tuttav ja kuidagi võõras. Meil on nüüd korteris uus elanik, keda ma veel näinud pole. Eli, mu korrusenaaber, on ka juba kaks päeva Haagis, aga me pole ikka kokku juhtunud.

Reedel sõidan juba Belgiasse.