HaagisMumm

20 september 2007

Segadus

Paar päeva tagasi saime majaomanikult kirja, et meie maja on maha müüdud ja oktoobrist tegeleb meiega uus omanik. Täna saime siis ka uuelt omanikult, kes palus 25. AUGUSTIKS saata oma kontaktandmed ja enne 25. septembrit saata arvenumbrid jms, et nad saaksid üüri jaoks otsekorralduse teha. Täna on 20. september ja nädalavahetus ukse ees, mis tähendab, et miski ei liigu. Siin tulevad liiga tihti tähtsad kirjad häbiväärselt hilja kohale.
Asja hea pool on muidugi see, et uus omanik tahab meid näha ja ka maja üle vaadata. Võib-olla nad suvatsevad siis duširuumis midagi nende seente vastu ette võtta ja mingi õhutussüsteemi paigaldada. Ilmselt laseb ka duširuumi põrand läbi, sest minu laes on kahtlase laigud. No ja igas vanas majas on mõni tilkuv kraan.
Suurem segadus on aga suvise elektrimaksmisega. Mina maksin Elile kahe kuu raha selle arvestusega, et meid on majas kolm. Siis aga ilmus välja Santiago ja kogu arvestus muutus. Eli maksis midagi Rebeccale, kes oli ainsana kogu suve siin, ja nüüd on suur segadus.