HaagisMumm

23 juuni 2008

Ma ei tea, millesse ma end jälle seganud olen. Ma lähen tihtipeale asjadega suure õhinaga kaasa, aga ei mõtle hetkekski, mida see kõik kaasa toob.

Viimase aja rapsimine on mulle vist lõpuks selgeks teinud, et puhkamine ja mängimine on ka tõsised tegevused, mida ei saa lihtsalt oma päevakavast välja puksida. Täna WiiFiti peal balansseerides sain nägelikuks. Kontsentratsioonis on asja võti. See keskendumine tuleb aga kuskilt mujalt kui turjalihase pingutamisest või silmade pungitamisest. Midagi peab ette võtma.

Praegune ahastushoog tuli aga sellest, et sain Jill Feldmani meistrikursusel osalejate nimekirja teada ja guugeldasin sealt mõnda tüüpi. Need on ju inimesed, kes on "juba" laval... Minul ullikesel aga oli plaan kuidagi repertuaar oma õpetajalt välja pinnida ja see siis veel tunnis üle vaadata. See läks aga suure planeerimisvea tõttu nurja - nimelt polnud mul igasuguste eksamite pärast kolm nädalat laulutunde. Nüüd peab uue kava tegema. Ilmselt õpin midagi omal käel ära ja lähen siis Jilli juurde esimesele ülevaatusele.